Kilka słów o Nas

W czasach, kiedy handel przeżywa trudności, klientom każe się czekać, staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom oferując sprzęt grzewczy kotły i pompy ciepła oraz sprzęt AGD do ręki.

Kocioł i pompa ciepła z montażem

Sam zakup odpowiedniego urządzenia grzewczego to tylko jeden z problemów, przed którym stoi inwestor, prawidłowy montaż, uruchomienie oraz obsługa to kolejne wyzwania.

Kupujący kocioł lub pompę ciepła stoi przed nie lada wyzwaniem, wybór urządzenia, dopasowanego do jego domu (odpowiednio zwymiarowany mocą grzewczą), następnie oczekiwanie na produkt, który w sytuacji post pandemii oraz kryzysu gospodarczego każe na siebie czekać jak na gwiazdkę, aż w końcu na znalezienie przysłowiowego fachurę, który go zamontuje zgodnie z instrukcją, przeszkoli oraz co najważniejsze pomoże ustawić pod dom i opał, a w razie problemów nie zostawi klienta na lodzie.

Bycie w Twojej kotłowni to misja i odpowiedzialność

Wpuszczając Nas do Twojego domu lub kotłowni wykazujesz się zaufaniem i oczekiwaniem, które doceniamy i którego nie zamierzamy zawieźć.

Rozwiązania proste i w przystępnej cenie pokazują, że użytkowanie i bezawaryjność funkcjonowania na lata to mniej niespodzianek w przyszłości, wyjazdów oraz zadowolenie klienta, który wróci przy kolejnej wymianie źródła ogrzewania lub przy rozbudowie.

Twój instalator kotła lub pompy ciepła
Łukasz Czajkowski
Kietrz, woj. opolSkie
+48 576 449 848
+48 669 528 734

Naszą misją jest ogrzewanie Twojego domu

Tylko sprawdzone kotły i pompy ciepła, dostępne praktycznie od ręki montowane w trybie ekspresowym, pozwolą Ci docenić instalatora, gdy zimową porą Twój kocioł odmówi posłuszeństwa, w takich momentach instalator centralnego ogrzewania staje się prawdziwym bohaterem.

Nasz instalator zamontuje kocioł w Twoim domu, pod warunkiem, że jesteś do 100 km od miasta Kietrz (48-130), szybki dojazd i dostępność to priorytet, nie montujemy klientom na drugim końcu Polski, w ten sposób zawsze jesteśmy w zasięgu, gdy jesteśmy potrzebni.