Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Piekarnik BOSCH HBG633NB1 pod zabudowę

  3 029,00  brutto

  Piekarnik marki Bosch z kategorią energetyczną A+, termoobiegiem 4D, wyświetlaczem TFT, EcoClean Direct, który pochłania tłuszcz, super delikatnym otwieraniem i zamykaniem się drzwi dzięki technologii SoftOpen i SoftClose, asystentem czyszczenia (woda i detergent do środka, a piekarnik czyści się samemu)

 • piekarnik Electrolux EOD5C71X pod zabudowę

  1 799,00  brutto

  Piekarnik klasy A z wyświetlaczem UMPD z termoobiegiem i prowadnicami na drabinkach. Wkłady katalityczne, możliwość pieczenia z parą (SteamBake), pieczenie z termosondą i technologia EvenBake dla równomierno wypieczenia.

 • Płyta indukcyjna Bosch PUE611BB1E

  1 299,00  brutto

  TouchSelect: wszystko w jednym palcu Dzięki czytelnemu panelowi sterowania TouchSelect możesz łatwo regulować wybrany poziom mocy. Wystarczy wybrać poziom mocy, który potrzebujesz. Przyspiesz gotowanie Jeśli chcesz szybko i łatwo przyrządzić posiłek, skorzystaj z pomocy PowerBoost. Ta praktyczna funkcja zwiększa moc, zapewniając ultraszybkie nagrzewanie. Aktywuj tę opcję na swojej płycie indukcyjnej, aby zagotować duże ilości wody…

 • Płyta indukcyjna Bosch PVS651FC5E

  2 129,00  brutto

  Płyta indukcyjna z sterowaniem wybranym polem grzewczym i łatwym ustawianiem jego mocy w dotyku. Dodatkowa moc i szybsze grzanie w PowerBoost. Perfekcyjne równomierne smażenie. CombiZone, czyli łączenie stref dla gotowania w dużych naczyniach. Szybkie włączenie z wyborem mocy. Timer z wyłączeniem pola grzewczego po zadanym czasie.

 • Zmywarka BOSCH SMS4ETW14E pod zabudowę

  2 169,00  brutto

  Zmywarka BOSH w klasie energetycznej C o pojemności 12 kompletów do zmywania, bardzo cicha 44dB i oszczędna w wodzie na cykl 9.5 litra. Funkcje połowy załadunku, opóźnionego startu, automatycznego otwierania po zakończeniu.

 • Zmywarka Bosch SMS4EVW14E pod zabudowę

  2 379,00  brutto

  Zmywarka pod zabudowę marki BOSH posiada klasę energetyczną C, pomieści 6 kompletów. Podczas pracy poziom hałasu może wynosić 44 dB oraz zużywa 9,5 l wody na cykl pracy. Automatyczne otwieranie drzwi po skończeniu pracy programu myjącego naczynia. Panel sterowania od frontu.

 • Zmywarka Whirlpool WSIC 3M17 pod zabudowę

  1 329,00  brutto

  Zmywarka pod zabudowę Whirpool w klasie energetycznej E na 10 kompletów. Multum funkcji i programów (6 głównych). Opóźniony start. Zużycie wody 9l na cykl. Klasa energetyna E, elektroniczny wyświetlacz i panel ukryty w zewnętrznej górnej części krawędzi drzwi. Podłączenie do ciepłej wody.